Fundamentální teologie

Kód: KN02
160 Kč –13 %
Fundamentální teologie
160 Kč –13 % 139 Kč
Skladem

Jaké jsou důvody pro katolickou víru? Je možné věřit Ježíšovu učení? Fundovaným, ale přístupným způsobem se snaží na tyto odpovědět Jutta Burgraf. Její kniha je vhodnou příručkou pro každého, kdo chce rozšířit své poznání základů katolické víry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha fundamentální teologie přibližuje čtenáři – přístupným jazykem – předmět a metodu fundamentální teologie, jedné z disciplín teologie, která se zabývá „základy“ celé teologické práce: Zjevení Boha člověku a předávání Zjevení v Církvi. Tato disciplína se rodí ze spontánního postoje věřícího: víra hledající porozumění. Publikace může sloužit každému, kdo si chce prohloubit své znalosti "základů" katolické víry, ale může být i účinným prostředkem pro ty, kteří se chtějí o katolické víře více dozvědět. Kniha má církevní schválení Biskupství královehradeckého.

O autorce:

Jutta Burggraf získala doktorát teologie na Navarrské univerzitě (Španělsko) a doktorát z psycho-pedagogie na univerzitě v Kolíně nad Rýnem (Německo). Byla dlouhou dobu profesorkou dogmatiky na Navarrské univerzitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.192 kg