Vychova charakteru

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
New
 
Kniha o tom jak vychovávat a zlepšovat charakter. Určena pro rodiče i samotné teenagery. Dostupná ve slovenském jazyce.
Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena vč. DPH 165 Kč
Kód produktu KN17
Výrobce Lúč
Kategorie Knihy
 
 

Výchova charakteru je kniha určení pro rodiče, kteří mají děti v období adolescence, tak i pro samotné teenagery. Může jim pomoci se navzájem poznat a zároveň lépe poznat sebe samé. Nabízí také podněty, pomoci kterých je možné si zdokonalit charakter.

Hodně lidí si myslí, že povaha se nedá změnit, a proto se nesnaží zdokonalovat svůj charakter a vychovávat charakter svých dětí. Určitě není zanedbatelné to, co každý z nás dostal do výnku, ale i naproti tomu zústává výchova důležitým prostředkem při formování našeho způsobu bytí, charakteru a osobnosti. To, kým rodiče jsou, co dělají a co říkají, den po dni postupně utváří charakter jejich dětí.

Čtenář najde v knize podněty a myšlenky vyjádřené pozitivním, komplexním, realistickým a příjemným stylem, které mu pomohou zjistit, na co se má zeměřit při výchově charakteru svého dítěte - teenagera. Vedle toho tu najde rady, praktické příklady, veselé příhody a skutečné příběhy. Kniha je dostupná ve slovenštině.

O autorovi:

Alfonso Aguiló se narodil v Madridu. Je stavební inženýr. Od roku 1991 je místopředsedou Evropského institutu pro výchovu (IEEE) a od roku 2007 předsedou Madridského sdružení soukromých vzdělávacích institucí (AMEPE) a členen Národního výkonného výboru Španělské konfederace vzdělávacích institucí. Vydal deset knih z oblasti pedagogiky a antropologie a v různých časopisech a publikacích uveřejnil více jak dvě stě článků věnovaných této problematice. Od roku 2002 do roku 2013 byl ředitelem školy Tajamar v Madridu. 

Hmotnost 0.175 kg