Manželství a rodina

 

Manželství a rodina Manželství a rodina Manželství a rodina Manželství a rodina Manželství a rodina

 

Kniha představuje podstatu manželství z antropologického i teologického hlediska. Je psaná velmi čtivým jazykem, a proto přístupná každému čtenáři. Vhodná je i jako základní text přípravy na manželství.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 160 Kč
Ušetříte 21 Kč (–13 %)
Cena vč. DPH 139 Kč
Kód produktu KN07
Značka Axis - asociace pro šíření dobré literatury
Kategorie Uvedení do teologie
 

Manželství a rodina jsou základní společenské struktury na celém světě. Představují cestu vedoucí ke štěstí každého člověka. Tato publikace poskytuje ucelený úvod k základním tématům manželství a rodiny tak, jak je pojímá křesťanské zjevení. Autoři přístupným jazykem představují hlubokou provázanost katolické nauky a morálky s komplexním pohledem na člověka. Odhalení krásy manželství, radosti, kterou nabízí rodinný život, a poznání místa, jež manželství zaujímá v Božím plánu, je cestou překonání krize rodiny a manželství dnešního západního světa.

 

Autoři:

Oba autoři působí na Teologické fakultě Navarrské univerzity v Pamploně jako profesoři kanonického práva. Juan Ignacio Bañares se specializuje na problematiku manželství v kanonickém právu, zatímco Jorge Miras se věnuje procesuálnímu kanonickému právu.

 

Náhled knihy na Google Books: http://books.google.cz/books?id=yZBWBQAAQBAJ&hl=cs&source=gbs_navlinks_s

 

Hmotnost 0.234 kg