Když nadšení pohasne

Kód: KN36
175 Kč –11 %
Vlažnost obalka
175 Kč –11 % 155 Kč
Skladem

Jak se vyrovnat se ztrátou nadšení a nadpřirozeného zápalu? Jak získat zpět ztracenou radost? Jak obnovit smysl křesťanského života? Odpovědi nejen na tyto otázky najdete v tomto díle i u nás již známého autora.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý z nás se někdy dostal nebo možná dostane v duchovním životě do situace, kdy obyčejné věci stojí velké úsilí. Kdy se i přes velké touhy láska k Bohu pomalu vytrácí. V takovém případě se může jednat o vlažnost, která je velkým nepřítelem lásky. Je připodobňována k nebezpečným nemocem, které pomalu, krůček za krůčkem, zneschopňují lidský organismus, aniž by si toho někdo zpočátku všiml. V této knize naleznete rady, které jsou lékem na vlažnost, ale i na běžnou duchovní únavu. Kniha předkládá důvody radosti z následování Krista a varuje před nástrahami, které na člověka v duchovním životě čekají.

 

O autorovi:

Francisco Fernández-Carvajal se narodil roku 1938 v Granadě, je knězem Prelatury Opus Dei a autor několika knih. Je nejlépe známý pro svých sedm knih Rozmluvy s Bohem, které vyšly také v českém jazyce. Knihy obsahují více než 450 meditací, jednu nebo více na každý den v roce, stejně tak tři meditace pro každou neděli, odpovídajících tříletému cyklu v katolické liturgii. Je absolventem historie na Navarrské univerzitě a má doktorát z kanonického práva z univerzity Angelicum v Římě. Byl vysvěcen na kněze v roce 1964. Ve své pastorační práci se věnoval především studentům vysokých škol.

 

152 s., brož.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.143 kg