Naučit se odpočívat

Kód: KN19
149 Kč –19 %
Naučit se odpočívat
149 Kč –19 % 120 Kč
Skladem

Jaké jsou projevy psychické únavy? Jak získat psychologickou rovnáhu, která předchází vyčerpání? To jsou jen některé otázky, na které odpovídá kniha zabývající se dnes velmi aktuálním tématem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha španělského psychiatra Fernanda Sarráise řeší aktuální problém moderní doby. Chronickou psychickou a fyzickou únavu dnešního člověka. Chceme pracovat stále efektivněji, hledáme způsoby, jak být výkonnější, jak toho stihnout stále více a více. Nicméně zapomínáme na to, že jsme na světě, abychom byli štastní a pomáhali ke štěstí ostatním. K tomu nám mnohdy pomáhá také odpočinek. A právě téma odpočinku dnes hrozivě zanedbává stále více lidí. Tak jako je třeba se naučit pracovat, je třeba se také naučit odpočívat. Kolikrát se vám stalo, že jste nic nedělali, a přitom si vůbec neodpočinuli? Právě kvůli tomu je třeba číst tuto knihu.

 

O autorovi:

Fernando Sarráis (Mérida, 1958) absolvent oboru medicíny a chirurgie na Baskické univerzitě, doktor medicíny a chirurgie na Navarrské univerzitě, vystudoval též psychologii na Národní univerzitě dálkového vzdělávání. Od srpna 1998 specialista v oboru psychiatrie, působí rovněž jako odborný asistent psychopatologie v oblasti výchovy a sociální psychologie na Navarrské univerzitě.

120x168 mm, 136 stran, brož.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.124 kg