Rozjímání o křesťanském životě

Kód: KN28
180 Kč –11 %
AM obálka 01
180 Kč –11 % 160 Kč
Momentálně nedostupné

Kniha Rozjímání o křesťanském životě nabízí meditace a komentáře k různým aspektům vnitřního života. Je skvělou pomůckou pro ty, kdo chtějí posílit svou víru a mít láskyplnější vztah s Pánem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Rozjímání o křesťanském životě je dnes již klasickou duchovní literaturou, která je poprvé představena českému čtenáři. Nabízí úvahy o mnoha aspektech duchovního života z pohledu všeobecného povolání ke svatosti hlásaného sv. Josemaríou Escrivá a potvrzeného Druhým vatikánským koncilem. Jedná se o publikaci užitečnou všem, kteří chtějí prohloubit svůj duchovní život v kontextu moderního křesťanství. Kniha je psána čtivou formou a přístupným jazykem. Nabízí jasné odpovědi na mnohdy komplikované otázky vnitřního života.

O autorovi:

Salvador Canals se narodil ve Valencii 3. prosince 1920. V roce 1942 se stal doktorem práv na Madridské univerzitě, přestěhoval se do Itálie, aby mohl studovat kanonické právo na Papežské lateránské univerzitě a zároveň pokračoval ve svém právnickém vzdělávání. 1. listopadu 1948 přijal v Římě kněžské svěcení. Od té doby až do své smrti zde vykonával příkladným způsobem kněžskou službu. Zastával důležité funkce v dikasteriích Svatého stolce: byl auditorem Tribunálu římské roty, poradcem Kongregace pro klérus, Kongregace pro bohoslužbu a svátosti a Papežské komise pro sociální komunikaci. Zemřel v Římě, v sobotu 24. května 1975, v předvečer slavnosti Nejsvětější Trojice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.153 kg