V tichu s Bohem

Kód: KN38
240 Kč –18 %
Baur obalka 01 ořez
240 Kč –18 % 195 Kč
Skladem

Ticho je nevyhnutelnou podmínkou pro setkání s Bohem. Kniha benediktinského mnicha je jedinečným průvodcem k tichu v dnešní tak uspěchané době.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je vynikající volbou pro duchovní četbu. Je možné ji pokládat za souhrnného průvodce křesťanskou spiritualitou pro všechny. Příznačné jsou jasnost a střízlivá objektivita při prezentaci myšlenek. Autor vybírá z ohromného pole křesťanského mysticismu a askeze témata vhodná pro moderního člověka, přičemž se vrací ke kontemplaci nejzákladnějších pravd křesťanského zjevení. Dílo odráží autorovu duchovní zralost. Mnoho myšlenek vychází z mnohaleté zkušenosti jeho osobního života. Křesťanský duch nemůže nalézt lepšího průvodce v životě, než je toto dílo.

O autorovi:

Benedikt Baur
Narodil se 9. prosince 1877. O dvacet let později vstoupil do benediktínského řádu. V roce 1903 byl vysvěcen na kněze a v roce 1904 získal doktorát z teologie v Římě. Od roku 1931 do 1938 působil jako profesor teologie na řádové univerzitě. Od roku 1938 do roku 1965 byl opatem beuronského kláštera. Je autorem řady knih o duchovním životě. Vedle tohoto titulu je to mezi mnoha jinými dílo Častá svatá zpověď.

brož., 236 s.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spiritualita
Hmotnost: 0.212 kg