Jak být štastní s 1,2,3 ... dětmi?

Kód: KN16
145 Kč –13 %
Jak být štastní s 1,2,3 ... dětmi?
145 Kč –13 % 125 Kč
Momentálně nedostupné

Rosa Pich je matkou početné rodiny. Její kniha dokáže dojmout i rozesmát. Jedná se o svědectví plné naděje a radosti. Text je plný praktických příkladů, které je možné aplikovat v jakékoli rodině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak to děláte? Jak to zvládáte, abyste pro tolik lidí navařili, nakoupili, vyprali? Jak je možné, aby byl doma klid na studium, kolik vám zbývá času na zábavu? Jaké je vaše tajemství?


Rosa Pich, sedmačtyřicetiletá matka 18 dětí a žena zaměstnaná na poloviční úvazek, nám na těchto stránkách odhaluje, jak je možné být šťastný a „prožívat báječně“ život s dětmi, ať už je jich 1, 2, 3… nebo třeba 18, jako v jejím případě. Vypráví nám, jak to chodí den po dni v její rodině, o životních výzvách, jimž čelí, i o úžasném dobrodružství, které s sebou přináší rodinný život. To vše v příbězích a zábavných historkách, ve kterých jako hlavní postavy vystupují její děti, manžel, přátelé atd.

Rodina Postigo-Pich je v současnosti nejpočetnější rodinou s dětmi ve školním věku ve Španělsku a dost možná i v celé Evropě. Nedávno účinkovali v dokumentárním filmu BBC The biggest family in the world a vůbec často se objevují v různých sdělovacích prostředcích.

Bohužel kniha je již v našem eshopu vyprodána a zatím nepřipravujeme dotisk. Nicméně si můžete knihu zakoupit v kamenných obchodech nebo je možné si stáhnout e-knihu na: http://knihy.idnes.cz/jak-byt-stastni-s-1-2-3-detmi.html

Náhled knihy v Google Books: http://books.google.cz/books/about?id=xoNSBQAAQBAJ&redir_esc=y

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova
Hmotnost: 0.2 kg