Jak se připravit na puberťáky?

Kód: KN29
99 Kč –19 %
Stenson2 obalka
99 Kč –19 % 80 Kč
Skladem

Jak se jako rodič připravit na dospívání vlastních dětí? Knihou plnou odpovědí na otázky spojené s pubertou. Tato příručka je užitečným pomocníkem pro rodiče v tomto životním období jejich dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V této vydané knize výchovný poradce James B. Stenson soustředí své zkušenosti na žáky v letech před střední školou, a na nejsvízelnější otázky, které pokládají svým rodičům: Proč mi nevěříte? Proč mi říkáte, jak se nesmím oblékat? Proč mě neustále napomínáte za moje chování?
Tyto výslechy úspěšně přežijí ti rodiče, kteří se na ně roky připravovali. Aby byli připraveni, musí svým mladým dospělým poskytnout jasné morální vedení a využít podporu ostatních rodičů. Téma uzavírá sekcí otázek a odpovědí, které by měli rodiče prostudovat raději ještě předtím, než se objeví problémy.


O autorovi:


James B. Stenson je častým přednášejícím a konzultantem na školách v Severní Americe, Spojeném Království, Irsku a Austrálii. Dvě jeho knihy, Upbringing (diskusní příručka pro rodiče o formaci charakteru) a Lifeline (náboženská formace dětí), byly mnohokrát dotiskovány. Pedagog s dvacetiletou praxí učitele, pomohl otevřít dvě soukromé školy ve Washingtonu a Chicagu. Žije poblíž Bostonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výchova
Hmotnost: 0.088 kg